Search
× Search
Monday, August 10, 2020

Profil Školy

Chcete sa dozvedieť viac o Súkromnej Základnej Umeleckej Škole ART-PEGAS v Bratislave? Navštívte naše web stránky tu.

Profil Školy

SZUŠ ART PEGAS je akreditovanou školou Ministerstvom školstva SR od roku 2006 a svoju činnosť zahájila k 1. septembru 2007. Momentálne sídlime v priestoroch ZŠ Tupolevova 20, Bratislava-Petržalka. Školá má dve elokované pracoviská a to v ZŠ Vrútocká 58-Trnávka a ZŠ Podzáhradná 51-Podunajské Biskupice.

Sme školou rodinného typu s citlivým prístupom ku každému jednotlivcovi, ktorý u nás študuje, či už v hudobnom, divadelnom, tanečnom alebo výtvarnom odbore. Okrem každodennej výuky učíme deti sebapresadzovaniu, tvorivosti, ako aj ku kladnému vzťahu k umeniu.

Študentom sa venujú kvalifikovaní a skúsení pedagógovia s citom pre umenie a prácu s deťmi, mládežou, ale i dospelými, ktorí sú aj umelecky činní vo svojej oblasti.

Zúčastňujeme sa rôznych podujatí nielen na Slovensku, ale i v Európe a vo svete. Každoročne organizujeme pracovno-tvorivé sústredenia v rekreačnom areáli.

Radi Vás uvítame medzi nami, staňte sa súčasťou našej umeleckej rodiny ART PEGAS.

   

Výročné Správy

Organizačná Štruktúra

O NÁS

SZUŠ ART PEGAS je akreditovaná Súkromná základná umelecká škola s citlivým prístupom ku každému jednotlivcovi, ktorý u nás študuje, či už v hudobnom, literárno dramatickom, tanečnom alebo výtvarnom odbore.

KONTAKTUJTE NÁS

SOCIÁLNE SIETE

Terms Of UsePrivacy StatementCopyright 2020 by ART PEGAS BRATISLAVA
Back To Top